Medaile

zlaté
  • Krutá (zá)krůta 10 (2016)
  • Svíčky 10 (2013)
  • Palapeli 2 (2013)
  • Svíčky 7 (2010)
  • Sešlost (v Posázaví) (2010)
  • Lamí stezkou 2010
  • Tmou 8 (2006)
  • Lampa 3 (2005)
  • Osud 1 (2004)
stříbrné
  • NaPalmně2016
  • NaPalmně 2012
  • Palapeli 2012
  • Noc tapürů 5 (2011)
  • NaPALMně (2011)
  • Ostrovtip 2 (2011)
  • Krtčí norou 7 (2010)
  • Bedna 2009
  • EXIT 7 (2008)
  • Osud 2 (2005)
bronzové
  • Palapeli 2015
  • Per partes 2014
  • Ostrovtip 4 (2013)
  • Krutá (zá)krůta 6 (2012)
  • Krutá (zá)krůta 5 (2011)
  • Lamí stezkou 2008
  • Dnem 6 (2007)

Pod jinou vlajkou

aneb nejvýznamnější úspěchy Albertů s jinými týmy:

Ivo Cicvárek
hra rok s týmem umístění
Octoginta Octo 2005 Žlutý bagr 8. místo
Haluz 2006, terénní 2006 Prahory 1. místo
Matrix 4 2008 Tmou.org 3. místo


Honza Kořínek
hra rok s týmem umístění
Osud 1 2004 Zlínské rodeo 3. místo
EXIT 6 2007 Captains 3. místo
O5 2008 Que Frio 2. místo
Labyrint 2008 2008 Ateam 3. místo
Široko daleko (Rychlé šípy, Osud) 2009 Que Frio 6. místo
Rozjezd 2009 2009 Hrrr 1. místo
Per partes 2011 Que Frio 3. místo
Rozjezd 2011 2011 Kam duše, tam plášť 1. místo
OSUD 5 2012 Que Frio 1. místo


Kačka Píchová
hra rok s týmem umístění
Krtčí norou 4 2007 Que Frio 1. místo
EXIT 6 2007 Captains 3. místo
O5 2008 Que Frio 2. místo
Dnem 7 2008 Bezedný sud 1. místo
Rozjezd 2008 Parní válec 1. místo
Krtčí norou 5 2008 Que Frio 3. místo
Široko daleko (Rychlé šípy, Osud) 2009 Que Frio 6. místo
Dnem 8 2009 Bezedný sud 2. místo
Rozjezd 2009 2009 Hrrr 1. místo
Krtčí norou 6 2009 Que Frio 2. místo
Dnem 9 2010 Bezedný sud 2. místo
Krutá (zá)krůta 4 2010 Plyšový radiátor 3. místo
Rozjezd 2010 2010 Hromadný pád v cílové rovince 1. místo
Per partes 2011 Que Frio 3. místo
Dnem 2011 2011 Bezemila sud 1. místo
Rozjezd 2011 2011 Kam duše, tam plášť 1. místo
OSUD 5 2012 Que Frio 1. místo
Rozjezd 2012 2012 ö (o s přehláskou) 1. místo
Dnem 12 2013 Bezedný sud 2. místo
Krutá (zá)krůta 7 2013 ö 1. místo
Rozjezd 2013 2013 Nepopadejte z krajnice 2. místo
Astra X 2014 Que frio 1. místo


Márty Popelka
hra rok s týmem umístění
Octoginta Octo 2005 Žlutý bagr 8. místo
Tmou 3 2001 Žlutý bagr 1. místo


Ivo Medvěd Řondík
hra rok s týmem umístění
Krtčí norou 4 2007 Que Frio 1. místo
O5 2008 Que Frio 2. místo
Krtčí norou 5 2008 Que Frio 3. místo
Široko daleko (Rychlé šípy, Osud) 2009 Que Frio 6. místo
Krtčí norou 6 2009 Que Frio 2. místo
Per partes 2011 Que Frio 3. místo
OSUD 5 2012 Que Frio 1. místo
Astra X 2014 Que frio 1. místo


Petr Pospíšil
hra rok s týmem umístění
Tmou 9 2007 And all that jazz 2. místo
Široko daleko (Rychlé šípy, Osud) 2009 Que Frio 6. místo
Krtčí norou 6 2009 Que Frio 2. místo
OSUD 5 2012 Que Frio 1. místo
Astra X 2014 Que frio 1. místo


Jana Řodníková
hra rok s týmem umístění
Krtčí norou 4 2007 Que Frio 1. místo


Tom Hanžl
hra rok s týmem umístění
O5 2008 Que Frio 2. místo
Rozjezd 2008 Parní válec 1. místo
Široko daleko (Rychlé šípy, Osud) 2009 Que Frio 6. místo
Rozjezd 2009 2009 Hrrr 1. místo
Krutá (zá)krůta 4 2010 Plyšový radiátor 3. místo
Rozjezd 2010 2010 Hromadný pád v cílové rovince 1. místo
Per partes 2011 Que Frio 3. místo
Rozjezd 2011 2011 Kam duše, tam plášť 1. místo
OSUD 5 2012 Que Frio 1. místo
Rozjezd 2012 2012 ö (o s přehláskou) 1. místo
Krutá (zá)krůta 7 2013 ö 1. místo
Rozjezd 2013 2013 Nepopadejte z krajnice 2. místo
Astra X 2014 Que frio 1. místo