Medaile

zlaté
  • Kachna 2018
  • Krutá (zá)krůta 10 (2016)
  • Svíčky 10 (2013)
  • Palapeli 2 (2013)
  • Svíčky 7 (2010)
  • Sešlost (v Posázaví) (2010)
  • Lamí stezkou 2010
  • Tmou 8 (2006)
  • Lampa 3 (2005)
  • Osud 1 (2004)
stříbrné
  • NaPalmně2016
  • NaPalmně 2012
  • Palapeli 2012
  • Noc tapürů 5 (2011)
  • NaPALMně (2011)
  • Ostrovtip 2 (2011)
  • Krtčí norou 7 (2010)
  • Bedna 2009
  • EXIT 7 (2008)
  • Osud 2 (2005)
bronzové
  • NaPalmně 2018
  • Palapeli 2015
  • Per partes 2014
  • Ostrovtip 4 (2013)
  • Krutá (zá)krůta 6 (2012)
  • Krutá (zá)krůta 5 (2011)
  • Lamí stezkou 2008
  • Dnem 6 (2007)

Historie týmu

Historie týmu Albert Stallone sahá až k prvnímu ročníku TMOU do roku 2000. Jak se lze snadno přesvědčit v archivu TMOU, na 20. místě vrcholové knihy je uveden tým s názvem Silvester Einstein Group. Podobnost tohoto názvu se stávajícím není čistě náhodná, byť ze současných kmenových hráčů Alberta Stalloneho najdeme v tehdejší sestavě pouze Ivo Cicvárka a Lucii Hlaváčovou (dnes Cicvárkovou). Ostatní tehdejší členové dnes hrají šifrovací hry s jinými seskupeními.

V dalších letech tým startoval pod mnoha různými názvy: tato epocha byla dřevní dobou šifrovacích her, kdy ještě neexistovala přehnaná týmová hrdost a jméno se vymýšlelo vždy až těsně před registrací. Ještě v roce 2004 lze ve výsledkové listině hry OSUD na prvním místě nalézt tým Müller & Thurgau. Teprve během roku 2004 padlo jasné rozhodnutí: bude-li základ týmu tvořen převážně stabilními hráči, pak nechť hrají pod názvem Albert Stallone. S větším množstvím nových hostů v sestavě pak bývá za názvem uváděno nějaké znamínko: např. Albert Stallone +-. Je však jasné, že hráči se postupem času přesouvají z kategorie hostů do kategorie stabilních hráčů a naopak...


hra rok pod názvem složení týmu umístění ukončeno na
Inula 2018 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Lucka Cicvárková
Honza Kořínek
Radek Svoboda
Robert Grepl
18. místo
Kachna 2018 2018 Albert ROFLCOPTER Ivo Cicvárek
Honza Kořínek
Ondra Skoupý
Patches
1. místo
Krůtá (zá)kruta 2018 2018 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Ivo Medvěd Řondík
Michal Šrubař
Kamila Mesiarkinová
10. místo
Bedna 2018 2018 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Honza Kořínek
Ivo Medvěd Řondík
Petr Pospíšil
Michal Šrubař
--- 14. šifra. 23. místo.
NaPalmně 2018 2018 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Honza Kořínek
Radek Svoboda
Tom Hanžl
Michal Šrubař
3. místo
Sendvič 2018 2018 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Lucka Cicvárková
Honza Kořínek
Radek Svoboda
Robert Grepl
--- 80. místo, 17 šifer z 26
Vida Mise 2018 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Lucka Cicvárková
Honza Kořínek
Fosa
--- neznámé umístění :)
Palapeli 2018 2018 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Lucka Cicvárková
Honza Kořínek
Radek Svoboda
12. místo
TMOU 19 2017 Albert Stallone Lucka Cicvárková
Honza Kořínek
Radek Svoboda
Robert Grepl
Fosa
--- 7. stanovišti
Svíčky 2017 2017 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Lucka Cicvárková
Míla Votradovec
Jan Klusáček
Jana Gebauerová
4. místo 3. šifře Finále
Kachna 2017 2017 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Honza Kořínek
Míla Votradovec
Anna Wagnerová
6. místo
Krutá zákruta 11 2017 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Lucka Cicvárková
Michal Šrubař
Kamila Mesiarkinová
14. místo cíl (včetně splnění závěrečného úkolu) dosažen 3 minuty po limitu hry.
Bedna 2017 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Honza Kořínek
Ivo Medvěd Řondík
Petr Pospíšil
Míla Votradovec
--- 12. šifře
Matrix 2017 - Čytřlístek 2017 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Fosa
Míla Votradovec
Vítek Suchomel
Clyde
17. místo
Sendvič 2017 2017 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Lucka Cicvárková
Honza Kořínek
Radek Svoboda
Robert Grepl
--- 18 šifer z 26
Palapeli 2017 2017 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Lucka Cicvárková
Honza Kořínek
Radek Svoboda
16. místo 11. šifra, poslední před cílem
TMOU 18+ 2016 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Lucka Cicvárková
Honza Kořínek
Robert Grepl
Michal Šrubař
16. místo 13. šifře - tj. výsledek pouze jako neoficiální dopočet
kvalifikace TMOU 18 2016 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Lucka Cicvárková
Honza Kořínek
Robert Grepl
Michal Šrubař
9. místo
Kachna 2016 2016 Albert ? Honza Kořínek
Kristýna Znamenáčková
Filip Kubina
Samuel Cibulka
13. místo
Krutá (zá)krůta 10 2016 Albert +- Ivo Cicvárek
Honza Kořínek
Martina Pomikálková
Tom Kuča
1. místo
Po škole 2016 2016 Albert Stallone Honza Kořínek
Fosa
Míla Votradovec
Kristýna Znamenáčková
Clyde
---
Bedna 2016 2016 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Honza Kořínek
Robert Grepl
Ivo Medvěd Řondík
Míla Votradovec
5. místo
Krtčí norou 10 2016 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Lucka Cicvárková
Honza Kořínek
Robert Grepl
Míla Votradovec
--- 22. místo, cíl
NaPalmně2016 2016 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Honza Kořínek
Ivo Medvěd Řondík
Petr Pospíšil
Tom Hanžl
2. místo
Palapeli 2016 2016 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Lucka Cicvárková
Honza Kořínek
Radek Svoboda
14. místo
Tmou 17 2015 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Lucka Cicvárková
Honza Kořínek
Radek Svoboda
Robert Grepl
9. místo 16. šifře ze 17., pořadí neoficiální
Kachna 2015 2015 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Lucka Cicvárková
Honza Kořínek
Míla Votradovec
13. místo
Krutá zákruta 9 2015 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Lucka Cicvárková
Robert Grepl
Míla Votradovec
10. místo poslední šifře (nevyluštěna, pořadí dle dopočtu)
Palapeli 2015 2015 Albert Stallone Lucka Cicvárková
Honza Kořínek
Míla Votradovec
Clyde
3. místo
Tmou 16 2014 Albert Stallone Lucka Cicvárková
Honza Kořínek
Radek Svoboda
Robert Grepl
Radek Drnovský
--- 13. stanoviště
Krtčí norou 9 2014 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Lucka Cicvárková
Honza Kořínek
Míla Votradovec
Ondra Forejt
--- Desáté stanoviště Výzvy
Svíčky 2014 2014 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Ivo Medvěd Řondík
Míla Votradovec
Clyde
Eva Krásenská
---
Kachna 2014 2014 Albert baby Stallone Ivo Cicvárek
Lucka Cicvárková
Honza Kořínek
Clyde
11. místo
Bedna 2014 2014 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Honza Kořínek
Ivo Medvěd Řondík
Petr Pospíšil
Míla Votradovec
--- 16. stanovišti ze 17. 18. místo neoficiálně.
OSUD 6 2014 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Honza Kořínek
Radek Svoboda
Robert Grepl
Ivo Medvěd Řondík
14. místo
Per partes 2014 2014 Albert Radiátor Kačka Píchová
Tom Hanžl
Michal INDÖX Král
Jiří Hruška
3. místo
Palapeli 3 2014 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Kačka Píchová
Petr Pospíšil
Tom Hanžl
6. místo
Tmou 15 2013 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Honza Kořínek
Radek Svoboda
Robert Grepl
Kačka Píchová
--- 15. ze 17. stanovišť
Ostrovtip 4 2013 Albert Radiátor Honza Kořínek
Index
Kotelník
Marwin
3. místo
Svíčky 10 2013 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Honza Kořínek
Kačka Píchová
Míla Votradovec
Tom Hanžl
1. místo
Kachna 2 2013 Albert Stallone Honza Kořínek
Míla Votradovec
Hanny Řehořová
Dominik Tělupil
7. místo
Krutá zákruta 2013 2013 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Honza Kořínek
Míla Votradovec
Hanka Stříbrná
6. místo
Bedna 2013 2013 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Honza Kořínek
Kačka Píchová
Ivo Medvěd Řondík
Tom Hanžl
18. místo
Napalmně 2013 2013 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Honza Kořínek
Kačka Píchová
Petr Pospíšil
Tom Hanžl
4. místo 14. z 16.
Sendvič 2013 2013 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Lucka Cicvárková
Honza Kořínek
Radek Svoboda
Robert Grepl
--- 35. místo, 15. z 24.
Palapeli 2 2013 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Honza Kořínek
Kačka Píchová
Tom Hanžl
1. místo
Tmou 14 2012 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Honza Kořínek
Radek Svoboda
Robert Grepl
Kačka Píchová
--- 14. vyluštěná z 16. šifer, neoficiálně kolem 20. místa
Krtčí norou 8 2012 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Lucka Cicvárková
Honza Kořínek
Fosa
Míla Votradovec
--- 9. šifra ze 13
inula 2012 Albert Stallone 8AM Lucka Cicvárková
Honza Kořínek
Míla Votradovec
Lucie Molková
Hanka Řehořová
16. místo 13. ze 14. stanovišť
Svíčky 2012 2012 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Lucka Cicvárková
Fosa
Ivo Medvěd Řondík
Petr Pospíšil
--- stanoviště Turniket
Krutá (zá)krůta 6 2012 Albert Stallone +- Kačka Píchová
Míla Votradovec
Tom Hanžl
Hanka Tužilová
3. místo
Dnem 2012 Albert Baby Stallone Ivo Cicvárek
Lucka Cicvárková
Radim (5)
a Martin (4) Cicvárkovi
--- 7.vyluštěná z 11 šifer
Bedna 2012 2012 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Honza Kořínek
Kačka Píchová
Ivo Medvěd Řondík
Tom Hanžl
10. místo 12. stanoviště z 15
Osud 5 2012 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Lucka Cicvárková
Radek Svoboda
Robert Grepl
Míla Votradovec
--- 9. stanovišti z 15. (29. místo)
NaPalmně 2012 2012 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Honza Kořínek
Kačka Píchová
Petr Pospíšil
Tom Hanžl
2. místo
Sendvič 2012 2012 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Lucka Cicvárková
Honza Kořínek
Radek Svoboda
Robert Grepl
--- 30. místě, 15 šifer z 24
Palapeli 2012 2012 Alabert Stallone Ivo Cicvárek
Honza Kořínek
Kačka Píchová
Tom Hanžl
2. místo
Tmou 13 2011 Albert Stallone Lucka Cicvárková
Honza Kořínek
Radek Svoboda
Robert Grepl
Kačka Píchová
--- 12. šifře
iNula 2011 2011 Albert Stallone Lucka Cicvárková
Honza Kořínek
Míla Votradovec
Hanka Řehořová
Pavel Blažek
--- 11. šifře ze 14
Noc tapürů 5 2011 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Honza Kořínek
Kačka Píchová
Tom Hanžl
Lucka Molková
2. místo
Svíčky 2011 2011 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Lucka Cicvárková
Robert Grepl
Fosa
Míla Votradovec
11. místo
Sešlost na Třebíčsku 2011 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Honza Kořínek
Fosa
Ivo Medvěd Řondík
Míla Votradovec
--- 13. vyluštěná šifra ze 14. 11. místo
Krutá (zá)krůta 5 2011 Albert Stallone Honza Kořínek
Kačka Píchová
Tom Hanžl
Míla Votradovec
3. místo
NaPALMně 2011 Albert Stallone Honza Kořínek
Fosa
Kačka Píchová
Petr Pospíšil
Tom Hanžl
2. místo
Bedna 2011 2011 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Honza Kořínek
Kačka Píchová
Ivo Medvěd Řondík
Tom Hanžl
5. místo Dělené 4. - 5. místo s Jeníčky
Bedna 2011 2011 Proudový Albert Lucka Cicvárková
Míla Votradovec
Michal Šrubař
Hanka Stříbrná
Kamila Mesiarkinová
10. místo dělené 9.-10. místo
Ostrovtip 2 2011 Albert Stallone Honza Kořínek
Kačka Píchová
Ivo Medvěd Řondík
Tom Hanžl
Míla Votradovec
2. místo
Tmou 12 2010 Albert Stallone Lucka Cicvárková
Honza Kořínek
Radek Svoboda
Robert Grepl
Kačka Píchová
--- 8. vyluštěné stanoviště z 15.
Krtčí norou 7 2010 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Lucka Cicvárková
Honza Kořínek
Robert Grepl
Matěj Klusáček
2. místo
Svíčky 7 2010 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Radek Svoboda
Kačka Píchová
Tom Hanžl
Honza Krtek Novotný
1. místo
Sešlost (v Posázaví) 2010 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Fosa
Ivo Medvěd Řondík
Tom Hanžl
Míla Votradovec
1. místo
Krutá (zá)krůta 4 2010 Albert Stallone +- Ivo Cicvárek
Petr Pospíšil
Míla Votradovec
Hanka Stříbná
8. místo
Bedna_2010 2010 Albert StalloAno Lucka Cicvárková
Radek Svoboda
Robert Grepl
Fosa
Luboš
--- 9. stanovišti z 15
Bedna 2010 2010 Albert StalloNe Ivo Cicvárek
Kačka Píchová
Tom Hanžl
Tomáš Clyde Morávek
4. místo 14. stanovišti z 15
Sendvič 7 2010 Albert Stallone Lucka Cicvárková
Honza Kořínek
Radek Svoboda
Robert Grepl
Márty Popelka
--- 78. místě (10 šifer z 22)
Lamí stezkou 2010 2010 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Kačka Píchová
Ivo Medvěd Řondík
Petr Pospíšil
Tom Hanžl
1. místo
Tmou 11 2009 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Lucka Cicvárková
Honza Kořínek
Radek Svoboda
Robert Grepl
--- 14. z 16. Neoficiálně kolem 20. místa.
Krtčí norou 6 2009 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Lucka Cicvárková
Honza Kořínek
Robert Grepl
Lenka Sklenaříková
9. místo
Svíčky 6 2009 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Lucka Cicvárková
Fosa
Honza Novotný
Vítek Suchomel
--- 15. šifře z šestnácti. Neoficiálně asi v první desítce.
Dnem 2009 2009 Albert baby Stallone Lucka Cicvárková
Honza Kořínek
Lenka Sklenaříková
kojenec Martin
kojenec Luboš
--- někde v lese:)
Bedna 2009 2009 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Honza Kořínek
Kačka Píchová
Ivo Medvěd Řondík
Tom Hanžl
2. místo neoficiálně, hra dohrána bez nápovědy, jenže těsně po limitu
Široko daleko (Osud) 2009 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Radek Svoboda
Robert Grepl
Tomáš Hula
Martin Brom
--- 7. šifra ze 13
007 2009 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Honza Kořínek
Petr Pospíšil
Míla Votradovec
Michal Šrubař
4. místo
Sendvič 6 2009 Albert Stallone Lucka Cicvárková
Honza Kořínek
Radek Svoboda
Robert Grepl
Márty Popelka
--- 14 šifer z 22, 26. místo
Haluz 2008 2008 Albert Stallone and all that jazz Ivo Cicvárek
Honza Kořínek
Kačka Píchová
Petr Pospíšil
Pavel Štursa
--- Vyluštěno málo šifer, nebyl čas... 37. místo
Tmou X 2008 Albert Stallone Honza Kořínek
Radek Svoboda
Robert Grepl
Fosa
Kačka Píchová
--- 13. stanoviště z 16 (neoficiálně 21. místo)
Krtčí norou 5 2008 Albert baby Stallone Lucka Cicvárková
Honza Kořínek
Lenka Sklenaříková
kojenec Luboš
kojenec Martin
--- cílové stanoviště, 32. místo
Svíčky 5 2008 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Radek Svoboda
Fosa
Márty Popelka
Zbyšek Podhrázský
--- 13. stanoviště z 16., neoficiálně kolem 10. místa
Bezvíček 2008 2008 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Honza Kořínek
Fosa
Kačka Píchová
Zbyšek Podhrázský
--- 4 úkoly z 8
Bedna 2008 2008 Albert Stallone +/- Honza Kořínek
Kačka Píchová
Ivo Medvěd Řondík
Clyde
Hrabosh
--- 10. vyluštěné (12. náhodou nalezené) stanoviště z 16
EXIT 7 2008 A.Stallone &Captains Honza Kořínek
Kačka Píchová
Ivo Medvěd Řondík
Zbyšek Podhrázský
Lenka Čermáková
Petr Matula
2. místo
O5 2008 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Radek Svoboda
Robert Grepl
Márty Popelka
Martin Brom
--- 9. stanoviště z 16
Matrix 4 2008 Albert Stallone Honza Kořínek
Fosa
Kačka Píchová
Ivo Medvěd Řondík
Tomáš Clyde Morávek
--- 3. stanoviště lineárního finále
Lamí stezkou 2008 2008 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Lucka Cicvárková
Honza Kořínek
Kačka Píchová
Petr Pospíšil
Pavel Šimeček
(za Lucku ve finale)
3. místo
Tmou 9 2007 Albert Stallone Honza Kořínek
Radek Svoboda
Robert Grepl
Kačka Píchová
Márty Popelka
--- 14. stanoviště z 15 (neoficiálně 26. místo)
Haluz 2007 terénní 2007 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Honza Kořínek
Kačka Píchová
Ivo Medvěd Řondík
Petr Pospíšil
--- 10. stanoviště z 16 (neoficiálně 15. místo)
Svíčky 4 2007 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Robert Grepl
Ivo Medvěd Řondík
Petr Pospíšil
Jana Řodníková
--- konec na 13. stanovišti z 16(?)
Haluz 2007 internetová 2007 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Lucka Cicvárková
Honza Kořínek
Kačka Píchová
Petr Pospíšil
--- vyřešeno 35 úloh ze 40 (celkem 15. místo)
Bedna 2007 2007 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Honza Kořínek
Fosa
Kačka Píchová
Ivo Medvěd Řondík
--- 9. stanoviště ze 13 (31. místo)
Dnem 6 2007 Albert Stallone +- Honza Kořínek
Kačka Píchová
Leňa Sklenaříková
3. místo kategorie Expert
Osud 4 2007 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Radek Svoboda
Robert Grepl
Márty Popelka
Martin Brom
--- 17. stanoviště z 18 (neoficiálně 14. místo)
Tmou 8 2006 Albert Stallone Honza Kořínek
Radek Svoboda
Robert Grepl
Fosa
Martin Věchet
1. místo
Svíčky 3 2006 Albert Stallone +- Ivo Cicvárek
Fosa
Márty Popelka
Martin Brom
Ondra
--- 13. stanoviště z 15 (neoficiálně ve 2. desítce)
Haluz 2006 internetová 2006 AS Ivo Cicvárek
Honza Kořínek
Radek Svoboda
Ivo Medvěd Řondík
Petr Pospíšil
8. místo 47 vyřešených úloh
Osud 3 2006 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Radek Svoboda
Robert Grepl
Márty Popelka
Martin Brom
--- v limitu 14. stanoviště ze 17, (neoficiálně 1. místo)
Matrix 2 2006 Albert Stallone +- Ivo Cicvárek
Fosa
Ivo Medvěd Řondík
Eda Pataki
Petr Pospíšil
--- dokončeno těsně po limitu, neoficiálně 7. místo
Tmou 7 2005 Albert Stallone Lucka Cicvárková
Honza Kořínek
Radek Svoboda
Robert Grepl
Ivo Medvěd Řondík
--- 11. stanoviště z 15 (neoficiálně 16. místo)
Lampa 3 2005 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Lucka Cicvárková
Radek Svoboda
Robert Grepl
Ivo Medvěd Řondík
1. místo
Osud 2 2005 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Lucka Cicvárková
Radek Svoboda
Robert Grepl
Pavla Bromová
2. místo
Tmou 6 2004 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Lucka Cicvárková
Radek Svoboda
Robert Grepl
Soboš
--- 14. stanoviště z 15 (neoficiálně do 5.místa)
Osud 1 2004 Müller & Thurgau Ivo Cicvárek
Lucka Cicvárková
Márty Popelka
Eda Pataki
Pavla Bromová
1. místo
Tmou 5 2003 Správci Matrixu Ivo Cicvárek
Lucka Cicvárková
Radek Svoboda
Robert Grepl
Soboš
--- 3. stanoviště z 15
Tmou 4 2002 Arnold Hawking Ivo Cicvárek
Lucka Cicvárková
Radek Svoboda
Robert Grepl
Soboš
--- 13. stanoviště z 15
Tmou 3 2001 Albert Stallone Ivo Cicvárek
Radek Svoboda
Ivo Medvěd Řondík
Eda Pataki
Evelýna
9. místo
Tmou 2 2001 Albert Sylvestr Ivo Cicvárek
Lucka Cicvárková
Radek Svoboda
Polda (pouze úvod)
Evelýna (pouze úvod)
--- 12. stanoviště z 15
Tmou 1 2000 Silvestr Einstein Group Ivo Cicvárek
Lucka Cicvárková
Evelýna
Polda
Tupilka
--- 5. terénní stanoviště z 8; 2. místo v městské části